Twin Spin

Interesuje Was slot, który będzie bardzo mocno nawiązywał do klasyki gatunku? Okazuje się, że nie każdy zawodnik wybiera nowoczesne automaty nacechowane.

Automat Twin Spin to popularna produkcja Netent. Jak odebrać darmowe spiny na Twin Spin?

0

Automat Twin Spin to jedna z popularniejszych produkcji Netent

Interesuje Was slot, który będzie bardzo mocno nawiązywał do klasyki gatunku? Okazuje się, że nie każdy zawodnik wybiera nowoczesne automaty nacechowane rozmaitymi bajerami... Są osoby, które przede wszystkim są bowiem skupione na najważniejszych funkcjach. Macie podobną charakterystykę? W takiej sytuacji powinna spodobać Wam się gra Twin Spin.

Na pierwszy rzut oka to slot, w którym postawiono na minimalizm i prostotę. Czy mamy tutaj jakieś znaki szczególne? Co powoduje, że generalnie gracze chętnie włączają właśnie ten automat, chociaż wyboru im na pewno nie brakuje - w rozmaitych kasynach online?

Najważniejsze cechy gry Twin Spin

Bez wątpienia Twin Spin to gra nawiązująca do początków branży, kiedy to jeszcze kasyna internetowe nie były aż tak bardzo popularne, jak ma to miejsce teraz. Slot został wyprodukowany przez Netent. Jeśli nigdy jeszcze nie słyszeliście o tym podmiocie, to warto wiedzieć, że jest to jeden z najlepszych dostawców gier, który w tym momencie funkcjonuje na rynku.

Twin Spin to automat w stylu retro, który pozwala cofnąć się w czasie minimum o kilkanaście lat. Slot składa się ogólnie z trzech rzędów oraz pięciu bębnów. W przypadku tego automatu występują aż 243 linie płatnicze. Jednocześnie można wygrać nawet 270 000 monet. Gra może być zatem pod wieloma względami naprawdę dochodowa.

Ile można wygrać na slocie Twin Spin?

Rekomendujemy, aby za każdym razem sprawdzać poziom RTP (skrót oznacza return to player). Zwłaszcza, że jest to naprawdę istotny wskaźnik w kontekście Waszych szans na wielkie wygrane. Najlepiej szerokim łukiem omijać gry, które mają relatywnie niski poziom RTP. Nawet, gdyby tematyka była wyjątkowo intrygująca oraz interesująca. Na szczęście nie musicie rezygnować z Twin Spin. Ten ceniony slot od szanowanej w branży firmy Netent posiada bowiem RTP na poziomie 96.55%. Wnioski są klarowne. Po prostu możecie tutaj liczyć na relatywnie szybkie pomnożenie kapitału wejściowego.

Za ile można grać w Twin Spin?

Nie chcecie od razu wydawać dużo pieniędzy? Pamiętajcie, że profesjonalne kasyno online zazwyczaj oferuje możliwość gry za wirtualną kasę, aby wszystko sobie na początek wypróbować. Warto wybierać również takie sloty, gdzie minimalna stawka jest stosunkowo niewielka. To bardzo dobre rozwiązanie dla każdej osoby początkującej, która na samym starcie nie ma zamiaru wydawać zbyt wielkiej gotówki ze swojego wirtualnego portfela.

W przypadku Twin Spin minimalny zakład to tylko 0,25 euro. Aby za tyle zagrać, musicie ustawić najniższy poziom oraz najniższą wartość monety. Maksymalna stawka to natomiast dokładnie 125 euro. Pamiętajcie, że w tej grze mamy łącznie 10 różnych poziomów (od 1 do 10). Jeśli natomiast chodzi o wartość monety, to możecie ustawiać sobie następujące warianty: 0.01, 0.02, 0.05, 0.1, 0.2 lub 0.5. Łącznie jest zatem 6 różnych opcji do wyboru.

Elementy specjalne w slocie Twin Spin

Bez wątpienia Twin Spin to gra, która od samego początku intryguje. Z jednej strony mamy jasno rzucające się w oczy odniesienie do klasyki. Nie ma tutaj zaś zbędnych dodatków. Są jednak pomocne symbole i funkcje, które sprawiają, że zwiększa się prawdopodobieństwo dużej wygranej. Warto wspomnieć między innymi o symbolu Wild. Bardzo łatwo go zidentyfikujecie, ponieważ jest to po prostu ikonka z… napisem WILD (drukowanymi literami). Należy podkreślić, że to zamiennik wszystkich innych symboli. O czym jeszcze warto pamiętać? Ten symbol pojawia się wyłącznie na bębnach środkowych.

W Twin Spin nie brakuje także pomocnej funkcji Twin Reel (tak zwany bliźniaczy bęben). O co tutaj dokładnie chodzi? Warto podkreślić, że w takiej sytuacji - podczas każdego obrotu - wybrane (w sposób losowy), ale sąsiadujące ze sobą bębny zostają połączone. To nie wszystko. Potem znajdujące się na nich symbole zostają niejako skopiowane. Bez wątpienia dzięki temu jest zaś o wiele łatwiej trafić trójkę, czwórkę lub nawet piątkę takich samych symboli. To natomiast szansa na zainkasowanie sporej gotówki.

Twin Spin - symbole, grafika i dźwięki

Wiecie już, że w Twin Spin nie brakuje symboli typu Wild. Co jeszcze może pojawić się na ekranie komputera, telefonu, czy jeszcze innego sprzętu elektronicznego? Tak, jak wspominaliśmy, ten automat to prawdziwa klasyka gatunku.

Nie brakuje zatem brylantów, siódemek, ikonki BAR, złotego dzwoneczka oraz apetycznie wyglądających wisienek…. Dodatkowo są karty. To A, K, Q, J, 10 i 9. Aby sprawdzić, jak płaci się za poszczególne kombinacje, warto skorzystać z tabeli wypłat, którą można zobaczyć po kliknięciu zielonego przycisku z literką i.

Ten slot w stylu retro nie ma żadnych niepotrzebnych bajerów. Gracz może w 100% skoncentrować się zatem na wygrywaniu oraz powiększaniu gotówki. Podkład muzyczny stanowi odpowiednie uzupełnienie. Jest tak dobrany, aby nie przeszkadzał, tylko odpowiednio wprowadzał w świat klasycznych slotów - prosto z Las Vegas.

Nasza opinia o Twin Spin

Nie da się ukryć, że Twin Spin to bardzo ciekawa propozycja. Stanowi ona połączenie klasyki oraz pewnych nowoczesnych rozwiązań, które są bardzo dobrze odbierane przez zawodników. Chodzi nam po prostu o funkcje, które pozwalają szybko zainkasować sporo gotówki. Grafika jest prosta i czytelna. Próżno tutaj szukać zbędnych dodatków.

Podkład muzyczny także nawiązuje do lat, kiedy ta branża tak naprawdę dopiero się rozwijała. Ważne jest to, że naprawdę można tutaj wygrywać sporo pieniędzy. Nie brakuje bowiem symboli typu Wild oraz wyjątkowo przydatnej funkcji Twin Reel. Jest to zatem połączenie, które powinno spodobać się wielu zawodnikom.

Oceń artykuł: